Mgr. Veronika Šléglová

Psycholožka, lektorkaVeronika Šléglová

„Člověk jsem a nic lidského mi není cizí.“

„Homo sum, humani nihil a me alienum puto.“

Terentius

 

V době od března do prosince 2017 nepřijímám nové klienty. Prosím obracejte se na některého z mých kolegů.

 

Právě teď jste možná v situaci, kdy se rozhodujete, jak dál. Hledáte svůj směr, smysl, který by Vám změnil či zlepšil dosavadní život. Trápí Vás něco, s čím už si sami nevíte rady. S tím vším se Vám pokusím pomoci. Ráda s Vámi půjdu kousek po Vaší cestě. Budu tu pro Vás, pokud mi dáte důvěru.

Kdo jsem

Ptáte se, proč právě já jsem ta pravá pro to, abyste se mi otevřeli s Vašimi problémy. Jedním z faktů, které Vám mohou pomoci při rozhodování, jsou moje kompetence – jsem absolventkou pětiletého magisterského studia psychologie Masarykovy univerzity, Fakulty sociálních studií. Mám zkušenosti s prací s klienty, kteří na sobě pracovali v rámci skupinové i individuální psychoterapie v Psychiatrické nemocnici v Kroměříži. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku Gestalt Studia.

Jak pracuji

Další otázka, která Vás možná napadá, je co se bude na našem setkání vlastně dít? Každý člověk je specifický a unikátní – což je moje hlavní téma: s každým pracuji individuálně a sezení mu „ušiji na míru“. Primární je pro mě vytvoření bezpečného prostředí, kde se mohou otevírat otázky, jimž se nikde jinde věnovat nemůžete, popř. z nich máte obavy. Může to fungovat, protože vše co si řekneme, zůstane jen mezi námi. Naprostá mlčenlivost je samozřejmostí.

Délka spolupráce a cena

Vážím si Vaší odvahy a síly vyhledat pomoc a podporu. Naše spolupráce může trvat různě dlouho – může být kratšího charakteru nebo dlouhodobější podle toho, co budete aktuálně potřebovat. Pokud se rozhodnete si se mnou domluvit setkání, za 50 minut mám pohyblivou taxu od 300 – 500 Kč.Pojďme spolu zkusit znovu najít Vaše životní směřování.

Kontakt

Teď už zbývá udělat hlavní krok a kontaktovat mě – zvolte si prosím způsob, který Vám nejvíce vyhovuje.

E-mail: veronika.sleglova@terapeutibrno.cz

Telefon: +420 605 273 565 (denně od 9:00 do 21:00 hod.)