Mgr. Matěj Grunt

Psycholog, terapeutMatěj Grunt

Kdo jsem

Narodil jsem se v Ostravě, kde jsem absolvoval bakalářskou psychologii na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. V Brně jsem získal magisterský titul v oboru Psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. V současné době jsem frekventantem psychoterapeutického výcviku v daseinsanalýze při PVŠPS v Praze a supervizního výcviku na FHS UK.

Přes sedm let jsem pracoval v terapeutické komunitě Salebra s lidmi potýkajícími se se závislostí a jinými zraněními. Vedle psychoterapie tvoří velkou část mého života hudba – ať už její poslouchání, skládání nebo hraní v kapele.

Jak pracuji

Terapeut se často podobá průvodci, který klientovi pomáhá projít obtížnou situací. Společně můžeme hledat Vaši vlastní cestu ven z problémů, které Vás trápí. Během rozhovoru prozkoumáme podobu i kontext Vašich obtíží. Budeme se snažit najít způsob, jak snáze překonávat těžkosti ve Vašem životě a cítit se v nich svobodněji.

S klienty se setkávám v upřímném, otevřeném a bezpečném vztahu, ve kterém je možné se otevírat okolnímu světu i sobě samému. Díky tomu můžeme snáze objevit i využít Vaši sílu k překonání nejrůznějších bolestí a trápení.

S čím Vám mohu pomoci

Každého člověka považuji za jedinečného, stejně jako jeho životní příběh a možnosti, kterými lze řešit jeho situaci. Také věřím, že každý má své vlastní zdroje, ze kterých může čerpat a zvládnout tak jakékoliv nároky, které na něj život klade.

Mohu Vám tak být nápomocný, ať už usilujete o lepší poznání sebe sama, nacházíte se v těžké životní situaci, jste bezradní, bolí Vás být, bojujete s úzkostmi nebo řešíte vztahové problémy.

Cena

Individuální sezení: 1000-1400 Kč/50 minut (podle Vašich možností)

Kontakt

Pokud stojíte o konzultaci, kontaktujte mne telefonicky nebo mailem. Na e-mail Vám tentýž den odpovím a domluvíme se na společné setkání v co nejbližším termínu.

Ozvěte se mi na tel.: +420 725 778 228

Nebo na e-mail: matej.grunt@terapeutibrno.cz

„Život je otázka, před kterou všichni stojíme; to, jak žijeme, je odpověď, kterou každý z nás dává.“

(J.D. Bugental)