Mgr. Petra Hovězáková

Psycholožka, psychoterapeutkaPetra Hovězáková

Nacházíte se v obtížné životní situaci?
Nejste v životě spokojeni a nevíte proč?
Hledáte průvodce na své životní cestě?
Jsem Vám k dispozici.

Nabízené služby

individuální psychoterapie, psychologické poradenství, osobnostní rozvoj, krizová intervence,  terapeutická práce s dospívajícími

Jak pracuji

Nabízím bezpečné a nehodnotící prostředí respektující vaši osobnost, tempo a individualitu. Každý z nás je jedinečný a tak i každý potřebujeme něco jiného. Ve své práci vybírám z jednotlivých terapeutických přístupů právě to, co pro vás bude v dané situaci nejužitečnější. Zároveň stavím na společném základu všech terapeutických přístupů – vztah mezi terapeutem a klientem, podpora, přijetí, respekt.

Mým cílem je pomoci vám znovu vnést do života pocit spokojenosti, klidu a harmonie.

Lepší život – Inspirativní video s kolegyní Petrou Hovězákovou

Kdo jsem

Zajímám se o témata ženství, práce s tělem, přírodní léčitelství, meditaci. Kromě práce žiju hudbou a tancem. Zpívám v kapele, tančím a nově zkouším stepovat. Mám ráda dobré jídlo, dobré víno i dobrou kávu. Mojí další občasnou vášní jsou různé kreativní činnosti a šití barefootových bot. Profesně se zajímám o léčbu raných traumat a jejich vliv na onemocnění v dospělosti. Jsem absolventkou psychoterapeutického výcviku Integrace v psychoterapii.

Kromě soukromé praxe se věnuji také lektorské a instruktorské činnosti – Liga lidských práv, Sdružení na podporu talentované mládeže, Cryptomania. V minulosti jsem působila jako školní psycholožka na ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická a externí vyučující Manažerské psychologie a Sociální psychologie na Mendelově univerzitě, dále také jako konzultantka na lince důvěry, v poradně Bílého kruhu bezpečí a v internetové poradně pro ženy Trustframe.cz.

Vystudovala jsem bakalářský obor psychologie a pedagogika na Ostravské univerzitě v Ostravě a magisterský program psychologie – obor psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

Ceník

Aktuálně nepřijímám nové klienty. Pokud jste již ke mně docházeli dříve, informujte se na možnosti volných termínů e-mailem. 

Individuální konzultace 50 min / 1200,- Kč

Konzultaci platíte v hotovosti na sezení nebo převodem na účet 2901769414/2010. Platba musí být na účet připsána ještě před začátkem sezení, jinak nebude možné sezení uskutečnit.

Pokud chcete změnit čas domluveného sezení nebo jej zrušit, dejte mi prosím vědět alespoň 24 h předem. V případě pozdního zrušení je nutné tuto hodinu zaplatit v plné výši. Platbu za propadlé sezení můžete uhradit hotově na další schůzce nebo převodem na účet 2901769414/2010. Děkuji za pochopení.

U pojišťoven VZP, ČPZP, ZPMVČR, ZPŠ a RBP je možné využít příspěvek na terapii, konkrétní výši příspěvků i administrativní požadavky najdete na webu Vaší pojišťovny. Dejte mi prosím vědět předem, pokud máte zájem příspěvek čerpat.

Kontakt

Telefon: +420 605 060 203
E-mail: petra.hovezakova@terapeutibrno.cz
Adresa: Husova 13 (1. patro), 602 00 Brno

IČ: 04860781
Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.