Mgr. Petra Hovězáková

Psycholožka, psychoterapeutkaPetra Hovězáková

Nacházíte se v obtížné životní situaci?
Nejste v životě spokojeni a nevíte proč?
Hledáte průvodce na své životní cestě?
Jsem Vám k dispozici.

Nabízené služby

individuální psychoterapie, psychologické poradenství, osobnostní rozvoj, krizová intervence,  terapeutická práce s dospívajícími

Jak pracuji

Nabízím bezpečné a nehodnotící prostředí respektující vaši osobnost, tempo a individualitu. Každý z nás je jedinečný a tak i každý potřebujeme něco jiného. Ve své práci vybírám z jednotlivých terapeutických přístupů právě to, co pro vás bude v dané situaci nejužitečnější. Zároveň stavím na společném základu všech terapeutických přístupů – vztah mezi terapeutem a klientem, podpora, přijetí, respekt.

Mým cílem je pomoci vám znovu vnést do života pocit spokojenosti, klidu a harmonie.

Lepší život – Inspirativní video s kolegyní Petrou Hovězákovou

Kdo jsem

Zajímám se o témata ženství, práce s tělem a přírodní léčitelství. Pravidelně cvičím jógu a medituji, mám ráda dobré jídlo, dobré víno i dobrou kávu. Miluji hudbu, zpěv a tanec, mojí vášní jsou také různé kreativní činnosti a šití barefootových bot. Profesně se zajímám o léčbu raných traumat a jejich vliv na onemocnění v dospělosti. Jsem absolventkou psychoterapeutického výcviku Integrace v psychoterapii.

Kromě soukromé praxe se věnuji také lektorské a instruktorské činnosti – Liga lidských práv, Sdružení na podporu talentované mládeže, Cryptomania. V minulosti jsem působila jako školní psycholožka na ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická a externí vyučující Manažerské psychologie a Sociální psychologie na Mendelově univerzitě, dále také jako konzultantka na lince důvěry, v poradně Bílého kruhu bezpečí a v internetové poradně pro ženy Trustframe.cz.

Vystudovala jsem bakalářský obor psychologie a pedagogika na Ostravské univerzitě v Ostravě a magisterský program psychologie – obor psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

Ceník

Individuální konzultace 50 min / 600,- Kč
Rodinná konzultace 90 min / 1000,- Kč

Konzultaci platíte v hotovosti po sezení.
Pokud včas (nejpozději 24 h předem) nezrušíte telefonicky nebo e-mailem domluvenou konzultaci, je nutné tuto hodinu zaplatit v plné výši.

Kontakt

Telefon: +420 605 060 203
E-mail: petra.hovezakova@terapeutibrno.cz
Adresa: Husova 13 (1. patro), 602 00 Brno

IČ: 04860781
Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.