Mgr. Bc. Nela G. Wurmová

Psycholožka, psychoterapeutka ve výcvikuNela Wurmová – psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku

 

„Pohádky jsou víc než pravdivé: ne tím, že nám tvrdí, že existují draci, ale proto, že říkají, že draky je možné porazit.“

(G. K. Chesterton)

Právě teď mám bohužel plnou kapacitu, obraťte se prosím na některého z kolegů.

Pár slov o mně

Vyrostla jsem v malé vesnici na Vysočině. Vystudovala jsem psychologii v kombinaci s žurnalistikou na Fakultě sociálních studií. Magisterské studium jednooborové psychologie jsem dokončila v roce 2014, v lednu 2019 jsem absolvovala pětiletý psychoterapeutický Výcvik integrace v psychoterapii.

Baví mě zkoušet nové věci, učit se od druhých lidí, cestovat, fotografovat. Mám ráda hudbu – zpěv, hraní i tanec. Rok a půl jsem vedla na psychiatrickém oddělení FN Bohunice hodiny jógy a relaxace a sezení muzikoterapie. Kromě psychologie mne živí a těší také psaní.

Můžete si mě i poslechnout. Pokud mě chcete poznat blíž, pusťte si mě třeba z relaxační nahrávky nebo ze záznamu Dobrého rána s ČT. Několik let také přispívám na server Psychologie.cz, kde si můžete přečíst některý z mých článků.

 

Spolu pro vás vytváříme terapii na míru

Existují různé psychoterapeutické směry a každý přistupuje k lidskému trápení trochu jinak. Psychodynamičtí terapeuti hledají příčinu v minulosti, psychologové vzdělaní v KBT se orientují na změnu v chování. Některé principy jsou ale společné všem směrům – je to třeba vztah mezi terapeutem a klientem, respekt, podpora, znovunalezení naděje.

Při své práci se snažím držet právě onoho společného účinného základu. Z každého přístupu přitom vybírám to, co v danou chvíli nejlépe odpovídá na vaše potřeby.

Věřím, že každá životní těžkost může být příležitost se něčemu naučit a stát se vnitřně silnějším a vyrovnanějším. Ráda budu spolu s vámi vytvářet prostor, ve kterém sami v sobě najdete více síly, opory a klidu.

Cena

Individuální sezení: 700-1000 Kč/50 minut

Pokud by pro vás z existenčních důvodů byla plná cena sezení příliš náročná, domluvíme se individuálně na slevě.

Chcete zjistit, zda má společná práce smysl? Domluvme si setkání

Zavolejte mi na: +420 720 263 207

Nebo napište na: nela.wurmova@terapeutibrno.cz