Mgr. Petra Hovězáková

Psycholožka, psychoterapeutkaPetra Hovězáková

Nacházíte se v obtížné životní situaci? Nejste v životě spokojeni a nevíte proč? Hledáte průvodce na své životní cestě? Jsem Vám k dispozici.

Nabízené služby

individuální psychoterapie, psychologické poradenství, osobnostní rozvoj, krizová intervence,  terapeutická práce s dospívajícími

Jak pracuji

Nabízím bezpečné a nehodnotící prostředí respektující vaši osobnost, tempo a individualitu. Každý z nás je jedinečný a tak i každý potřebujeme něco jiného. Ve své práci vybírám z jednotlivých terapeutických přístupů právě to, co pro vás bude v dané situaci nejužitečnější. Zároveň stavím na společném základu všech terapeutických přístupů - vztah mezi terapeutem a klientem, podpora, přijetí, respekt.

Mým cílem je pomoci vám znovu vnést do života pocit spokojenosti, klidu a harmonie.

Lepší život - Inspirativní video s kolegyní Petrou Hovězákovou

Kdo jsem

Zajímám se o témata ženství, práce s tělem, přírodní léčitelství, meditaci. Kromě práce žiju hudbou a tancem. Zpívám v kapele, tančím a nově zkouším stepovat. Mám ráda dobré jídlo, dobré víno i dobrou kávu. Mojí další občasnou vášní jsou různé kreativní činnosti a šití barefootových bot. Profesně se zajímám o léčbu raných traumat a jejich vliv na onemocnění v dospělosti. Jsem absolventkou psychoterapeutického výcviku Integrace v psychoterapii.

Kromě soukromé praxe se věnuji také lektorské a instruktorské činnosti - Liga lidských práv, Sdružení na podporu talentované mládeže, Cryptomania. V minulosti jsem působila jako školní psycholožka na ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická a externí vyučující Manažerské psychologie a Sociální psychologie na Mendelově univerzitě, dále také jako konzultantka na lince důvěry, v poradně Bílého kruhu bezpečí a v internetové poradně pro ženy Trustframe.cz.

Vystudovala jsem bakalářský obor psychologie a pedagogika na Ostravské univerzitě v Ostravě a magisterský program psychologie - obor psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

Ceník

Individuální konzultace 50 min / 1200,- Kč Konzultaci platíte v hotovosti či QR kódem na konci sezení nebo převodem na účet 2901769414/2010. Platba musí být na účet připsána ještě před začátkem sezení, jinak nebude možné sezení uskutečnit. Pokud chcete změnit čas domluveného sezení nebo jej zrušit, dejte mi prosím vědět alespoň 24 h předem. V případě pozdního zrušení je nutné tuto hodinu zaplatit v plné výši. Platbu za propadlé sezení můžete uhradit hotově či QR kódem na další schůzce nebo převodem na účet 2901769414/2010. Děkuji za pochopení. U pojišťoven VZP, ČPZP, ZPMVČR, ZPŠ a RBP je možné využít příspěvek na terapii, konkrétní výši příspěvků i administrativní požadavky najdete na webu Vaší pojišťovny. Dejte mi prosím vědět předem, pokud máte zájem příspěvek čerpat.

Kontakt

Aktuálně nepřijímám nové klienty. Pokud jste ke mně již docházeli dříve, informujte se na možnosti volných termínů e-mailem (termíny od ledna 2025). Telefon: +420 605 060 203 E-mail: petra.hovezakova@terapeutibrno.cz Adresa: Husova 13 (1. patro), 602 00 Brno

IČ: 04860781 Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.