Mgr. Veronika Florianová

Psycholožka, lektorka

„Člověk jsem a nic lidského mi není cizí.“

„Homo sum, humani nihil a me alienum puto.“

Terentius

Aktuálně mám naplněnou kapacitu a nové klienty nepřijímám.

Dlouhodobě však přijímáme klientky do skupinové psychoterapie v projektu SheTalks. Neváhejte se na mě obracet pro další informace.

Právě teď jste možná v situaci, kdy se rozhodujete, jak dál. Hledáte svůj směr, smysl, který by Vám změnil či zlepšil dosavadní život. Trápí Vás něco, s čím už si sami nevíte rady. S tím vším se Vám pokusím pomoci. Ráda s Vámi půjdu kousek po Vaší cestě. Budu tu pro Vás, pokud mi dáte důvěru.

Kdo jsem

CAP_odznak_radny_M_webPtáte se, proč právě já jsem ta pravá pro to, abyste se mi otevřeli s Vašimi problémy. Jedním z faktů, které Vám mohou pomoci při rozhodování, jsou moje kompetence – jsem absolventkou pětiletého magisterského studia psychologie Masarykovy univerzity, Fakulty sociálních studií. Mám zkušenosti s prací s klienty, kteří na sobě pracovali v rámci skupinové i individuální psychoterapie v Psychiatrické nemocnici v Kroměříži. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku Gestalt Studia. Jsem řádnou členkou České asociace pro psychoterapii.

Jak pracuji

Další otázka, která Vás možná napadá, je co se bude na našem setkání vlastně dít? Každý člověk je specifický a unikátní – což je moje hlavní téma: s každým pracuji individuálně a sezení mu „ušiji na míru“. Primární je pro mě vytvoření bezpečného prostředí, kde se mohou otevírat otázky, jimž se nikde jinde věnovat nemůžete, popř. z nich máte obavy. Může to fungovat, protože vše co si řekneme, zůstane jen mezi námi. Naprostá mlčenlivost je samozřejmostí.

Délka spolupráce a cena

Vážím si Vaší odvahy a síly vyhledat pomoc a podporu. Naše spolupráce může trvat různě dlouho – může být kratšího charakteru nebo dlouhodobější podle toho, co budete aktuálně potřebovat. Pokud se rozhodnete si se mnou domluvit setkání, za 50 minut mám sazbu 1000 Kč. Pojďme spolu zkusit znovu najít Vaše životní směřování.

Kontakt

Teď už zbývá udělat hlavní krok a kontaktovat mě – zvolte si prosím způsob, který Vám nejvíce vyhovuje.

E-mail: veronika.florianova@terapeutibrno.cz

Telefon: +420 605 273 565 (denně od 9:00 do 21:00 hod.)